Marka Olmak Eğitimi (ONLINE)

Marka Olmak Eğitimi (ONLINE)

MARKA YÖNETİMİ EĞİTİMİ HAKKINDA

Kurumsallaşma sürecine girmiş olan firmaların ticari hayatın içinde modern bir ara yüze kavuşması için olmazsa olmaz şartlarından birisi markalaşmadır. Günümüzde birçok firma piyasa şartlarında sağlam bir yer edinmek için marka yönetimine ihtiyaç duymaktadır. Marka yönetimi aslında temel olarak güven ilişkisi temelinde geliştirilen uzun bir süreçtir. Vizyonumuz, kalite politikamız, logomuz veya sloganımız… Her birini baz alan ama esas olarak mevcut müşterilerin zihninde kalıcı bir etki yaratan ve firmanın rakipleri arasından ayırt edilmesine yardımcı olan bir tür pazarlama ve iletişim yöntemidir. Tüm katılımcılarımızı Marka Yönetimi Sertifika programına davet ediyoruz.

BU EĞİTİM KURSU SİZE NE KATACAK?

Eğitim sonunda fikirden markaya giden süreci en şekilde öğrenip uluslararası standartlara kavuşarak ticaret hayatlarında güçlenmesi hedeflenmektedir. Marka yönetimi eğitimi bir markadan sorumlu herkesin marka oluşturmak ve onu markalaştırmak için neler yapması gerektiğini teorik ve pratik bilgilerle gösterir. Markalaşmaya dair genel bir bakış açısı geliştirebileceksiniz.

İŞ İLANLARI / OLANAKLARI

* Marka uzmanları marka”nın uzun ömürlü olması için çalışır
* Marka değerini arttırmaya yönelik çalışmalar gerçekleştirir
* Marka bilinirliğini arttırmaya yönelik çalışmalar gerçekleştirir
* Marka vaadini oluşturur
* Marka mesajı ve algısını yönetir
* Marka için prestij çalışmaları gerçekleştirir
* Pazarlama kampanyaları yönetir
* Halkla ilişkilerin markayla uyumlu olmasını sağlar
* Tüketicide güven oluşturur
* Markanın tercih edilmesini sağlar
* Rekabette markayı farklılaştırır

Yukarıda başlık olarak verdiğimiz konular marka uzmanlarının işleri arasındadır. Marka uzmanları bunları yönetmek ve yapmakla sorumludur.